שיקום הפה ביום אחד

גם לך מגיע להיראות יפה, עם חיוך מחמיא שמתאים בדיוק לפנים שלך.

שיקום הפה ביום אחד

כיום ניתן לבצע את כל השלבים בתהליך כירורגי אחד בשיטה יעילה ואיכותית המאפשרת שיקום הפה משלב העקירה ועד שיקום על גבי שתלים, ללא צורך בהמתנה ובכך נחסך למטופל זמן רב.

ד"ר גפשטיין מתראיין לתכנית בקו הבריאות על שתלים ביום אחד

בשאלון זה, תוכל בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמתך
לשיקום הפה ביום אחד

היי, אני דנה 🙂

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול 
אני זקוקה למספר פרטים…

השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד חוסכת למטופלים תהליך ארוך, מייגע וכואב הנמשך על פני חודשים ארוכים. בנוסף, ההחלמה קצרה והחזרה לשגרת חיים מהירה.

השתלת שיניים ממוחשבת

בעזרת טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך כל פרוצדורת ביצוע שתלים דנטליים במטופלים הפך לחוויה נעימה יותר, בטוחה יותר, ואסתטית יותר. כל הפרוצדורה נעשית בטיפול קצר ללא ביצוע חתכים מיותרים ובדיוק מרבי.

הרמת סינוס

מטרת הטיפול היא יצירת תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה. התהליך מבוצע כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטלי כאשר יש חוסר בנפח עצם מספק בלסת.

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים עשויים מטיטניום, חומר בעל עוצמה רבה ומשקל מועט, ושיעור ההצלחה של ניתוח שתלים עומד על כ-95%.

ד"ר איל גפשטיין DMD - מנהל מרפאת שיקום הפה בפתח תקווה

ד”ר איל גפשטיין הנו רופא שיניים בעל 27 שנות ניסיון בארץ ובחו”ל ו-20 שנות ניסיון בהשתלות שיניים. עוסק בשיקומי פה מלאים, פרוצדורות כירורגיות מורכבות ומאות רבות של השתלות שיניים ביום אחד

“במרפאה שלי אני מקפיד על שירות מקצועי ויחס אישי ללקוח, תוך מתן דגש על טיפולים ברמה הגבוהה ביותר ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת בתחום, אני מקפיד לעבוד רק עם החומרים האיכותיים ביותר על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, מידית ועמידה לאורך זמן.”

“במשך 27 שנות הותק שלי, שמתי לי למטרה בעבודתי, להגיע למינימום התערבות כירורגית עד כמה שניתן,  מינימום כאבים, מינימום זמן ומקסימום תוצאות לטווח ארוך.”

פרטי התקשרות