השתלת שיניים ממוחשבת

גם לך מגיע להיראות יפה, עם חיוך מחמיא שמתאים בדיוק לפנים שלך.

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות

צפו: שיטת הטיפול "העמסה מיידית" - עקירה והשתלה הנעשית בביקור בודד

נגן וידאו

שיקום פה בתהליך קצר

כיום ניתן לבצע את כל השלבים בתהליך כירורגי אחד בשיטה יעילה ואיכותית המאפשרת שיקום הפה משלב העקירה ועד שיקום על גבי שתלים, ללא צורך בהמתנה ובכך נחסך למטופל זמן רב.

השתלת שיניים בהעמסה מיידית

בשיטה זו מבצעים את שלב העקירה וההשתלה בביקור בודד וחוסכים למטופלים תהליך ארוך, מייגע וכואב הנמשך על פני חודשים ארוכים. בנוסף, ההחלמה קצרה והחזרה לשגרת חיים מהירה.

השתלת שיניים ממוחשבת

בעזרת טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך כל פרוצדורת ביצוע שתלים דנטליים במטופלים הפך לחוויה נעימה יותר, בטוחה יותר, ואסתטית יותר. כל הפרוצדורה נעשית בטיפול קצר ללא ביצוע חתכים מיותרים ובדיוק מרבי.

הרמת סינוס

מטרת הטיפול היא יצירת תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה. התהליך מבוצע כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטלי כאשר יש חוסר בנפח עצם מספק בלסת.

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים עשויים מטיטניום, חומר בעל עוצמה רבה ומשקל מועט, ושיעור ההצלחה של ניתוח שתלים עומד על כ-95%.

ד"ר איל גפשטיין DMD - השתלת שיניים בפתח תקווה

ד”ר איל גפשטיין הנו רופא שיניים בעל 27 שנות ניסיון בארץ ובחו”ל ו-20 שנות ניסיון בהשתלות שיניים. עוסק בשיקומי פה מלאים, פרוצדורות כירורגיות מורכבות ומאות רבות של השתלות שיניים 

“במרפאה שלי אני מקפיד על שירות מקצועי ויחס אישי ללקוח, תוך מתן דגש על טיפולים ברמה הגבוהה ביותר ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת בתחום, אני מקפיד לעבוד רק עם החומרים האיכותיים ביותר על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, מידית ועמידה לאורך זמן.”

“במשך 27 שנות הותק שלי, שמתי לי למטרה בעבודתי, להגיע למינימום התערבות כירורגית עד כמה שניתן,  מינימום כאבים, מינימום זמן ומקסימום תוצאות לטווח ארוך.”

נגן וידאו

לקוחות ממליצים

כיום ניתן לבצע את כל השלבים בתהליך כירורגי אחד בשיטה יעילה ואיכותית המאפשרת שיקום הפה משלב העקירה ועד שיקום על גבי שתלים, ללא צורך בהמתנה ובכך נחסך למטופל זמן רב.

ורה, מטופלת שעברה השתלת שיניים מספרת: “הגעתי לד”ר גפשטיין כי מצב השיניים שלי היה קטסטרופה, ודחיתי את זה כל הזמן… ד”ר גפשטיין אמר לי שהוא לא פוגע בשיניים שניתן להציל אותן וזה כבש אותי. כיום אני מרגישה מצויין, אין לי שום בעיה עם אוכל וכולם מחמיאים לי על החיוך החדש”

צפו במטופלים המספרים על הטיפול שעברו במרפאה

לקוחות ממליצים

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

© 2022 All rights reserved