השתלת שיניים ביום אחד

גם לך מגיע להיראות יפה, עם חיוך מחמיא שמתאים בדיוק לפנים שלך.

השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד חוסכת למטופלים תהליך ארוך, מייגע וכואב הנמשך על פני חודשים ארוכים. בנוסף, ההחלמה קצרה והחזרה לשגרת חיים מהירה.

השתלת שיניים למחוסרי עצם

תהליך השתלת מאפשרת לנטוע שתל דנטלי בלסת במקרים שיש חוסר עצם חלקי משמעותי או מלא בלסת. כיום קיימת האפשרות להשלים את המהלך של השתלת העצם והתקנת השתל הדנטלי במקומו במהלך טיפול אחד ויחיד.

הרמת סינוס

מטרת הטיפול היא יצירת תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה. התהליך מבוצע כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטלי כאשר יש חוסר בנפח עצם מספק בלסת.

ציפויים חרסינה ואסתטיקה דנטלית

ציפוי השיניים נותן מענה מצוין למגוון מצבים, הוא יכול להאריך שיניים שנשחקו, להעניק מראה אחיד לקשת השיניים, לכסות על פגמים בשן כמו סדקים, שברים או כתמים, למלא רווחים או משולשים כהים בין השיניים ולשדרג את החיוך.

ד"ר איל גפשטיין

ד”ר איל גפשטיין מנהל מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בכל תחומי האסתטיקה הדנטלית. המרפאה ממוקמת בפתח תקוה, עין גנים 96.

“במרפאה שלי אני מקפיד על שירות מקצועי ויחס אישי ללקוח, תוך מתן דגש על טיפולים ברמה הגבוהה ביותר ושימוש בטכנולגיה המתקדמת בתחום, אני מקפיד לעבוד רק עם החומרים האיכותיים ביותר על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, מיידית ועמידה לאורך זמן.”

“במשך 23 שנות הותק שלי, שמתי לי למטרה בעבודתי, להגיע למינימום התערבות כירורגית עד כמה שניתן,  מינימום כאבים, מינימום זמן ומקסימום תוצאות לטווח ארוך.”

התמונות באתר זה נועדו להפצת ידע והסברה רפואית בלבד

לקוחות ממליצים

הנני מטופלת מזה מס' חודשים במרפאתו של ד"ר אייל גפשטיין, רופא השיניים שלי. עלי לציין שבכל ביקורי במרפאה הנני מתפעלת מחדש ממרפאתו הנקיה והאסתטית, שיחד עם זאת, משרה אוירה נעימה, רגועה ונינוחה. כמו כן, ברצוני להביע את הערכתי העמוקה לרופא שהוא גם מלאך, ובהחלט מן השורה הראשונה, שעושה את עבודתו נאמנה, מסור ללקוחותיו ומתייחס אליהם בכבוד. ההלכות, הנימוסים ודרך ארץ הם אצלו דבר שבשגרה. יחד עם הרבה רגישות, סבלנות, ומסירות רבה ,הוא מסוגל לאתר בקלות בעיות מסובכות ולהתמצא בפתרונן וזאת בעזרת מגע ידי הזהב הרכות שלו. מבצע עבודה יסודית ומעולה עם דיוק מירבי לפרטי פרטים. אינו מש מהמטופל עד שעבודתו תושלם ותהיה לשביעות רצונו המלאה וכמובן, לשביעות רצונו של המטפל. מבצע עבודתו על הצד הטוב ביותר ומסייע מעל ומעבר לנדרש. מטופליו יודעים בוודאות שבכל רגע נתון הוא תמיד נמצא שם בשבילם , ולרגע לא איכזב, דבר שלא מובן מאליו. ובכך הוא משמש דוגמא אישית לכל חבריו הרופאים.
אני ממליצה מאד בחום לגשת לד"ר אייל, להתרשם ממרפאתו וליהנות מטיפולו המסור.
יפה כהן
(רמת גן)

להתייעצות או לקביעת תור צרו קשר עוד היום:

השאיר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

תחומי טיפול

ד”ר איל גפשטיין מנהל מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בכל תחומי האסתטיקה הדנטלית. המרפאה ממוקמת בפתח תקוה, עין גנים 96.

© 2019 All rights reserved