היי, אני ד”ר ותד 🙂

אני מנהל מרפאת שיניים דיגיטלית מתקדמת בעיר חדרה ובפרדס חנה כרכור. כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול אני זקוק למספר פרטים…

בשאלון זה, תוכל בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמתך לטיפול
השתלת שיניים דיגיטלית

היי, אני ד”ר ותד 🙂

אני מנהל מרפאת שיניים דיגיטלית מתקדמת בעיר חדרה ובפרדס חנה כרכור. כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול 
אני זקוק למספר פרטים…

** בתקופה זו אנחנו ממשיכים לעבוד בכפוף להנחיות משרד הבריאות.

טיפולי אסתטיקה דנטלית במחירים שפויים

השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד חוסכת למטופלים תהליך ארוך, מייגע וכואב הנמשך על פני חודשים ארוכים. בנוסף, ההחלמה קצרה והחזרה לשגרת חיים מהירה.

השתלת שיניים למחוסרי עצם

תהליך השתלת מאפשרת לנטוע שתל דנטלי בלסת במקרים שיש חוסר עצם חלקי משמעותי או מלא בלסת. כיום קיימת האפשרות להשלים את המהלך של השתלת העצם והתקנת השתל הדנטלי במקומו במהלך טיפול אחד ויחיד.

הרמת סינוס

מטרת הטיפול היא יצירת תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה. התהליך מבוצע כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטלי כאשר יש חוסר בנפח עצם מספק בלסת.

השתלת שיניים בזאלית

טכניקה להשתלת שיניים שמשתמשת בחלק הבסיסי של הלסת לאחיזה ועיגון שתלי שיניים. ההשתלה הבזאלית נחשבת לחלופה הטובה ביותר לאנשים שסובלים מחוסר עצם. בתהליך זה השיניים הקבועות מקובעות על שתל הטיטניום בתוך 72 שעות לאחר ההשתלה בתהליך שמכונה ״העמסה מידית״

אודות המרפאה

צוות המרפאות מבצע טיפולי שיניים מקצועיים, וזאת בצד שירות אדיב ויחס אישי. הצוות הרפואי כולל רופאי שיניים מקצועיים, בעלי מיומנות, ותק וניסיון רב בכל תחומי רפואת השיניים. כל צוות המרפאה מגלה יחס אדיב ורגיש לכל מטופל.
 
המרפאה חרתה על דגלה את החזון להעניק טיפולי שיניים מקצועיים, מתקדמים ונגישים, במחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים וזאת כדי להפוך את טיפול השיניים לחוויה חיובית, תוך נטרול חסמים ופחדים.
 
אנו מקפידים על ליווי אישי לכל מטופל. רוב המטופלים, בצאתם מפגישת ייעוץ עם רופא השיניים, לא באמת מבינים את תכנית הטיפול שהרופא הרכיב עבורם. אצלנו זה אחרת – מנהל המרפאה יושב עם כל מטופל באופן פרטני, מסביר לו את תכנית הטיפול, ודואג להסברה מפורטת. ההסבר מלווה גם בהדמיה תלת ממדית, הממחישה את התוצאות – איך השיניים ייראו לאחר הטיפול.

לקוחות ממליצים

פרטי התקשרות