להתעורר עם חיוך חדש

כל טיפולי השיניים במקום אחד

לייעוץ והכוונה אישית מד"ר אידלמן התקשרו:

או השאירו פרטים

שיקום הפה ביום אחד

ביכולתנו למצוא פתרון לכל בעיה, אפילו אם בעבר כבר אמרו לך שאי-אפשר להתקין לך שתלים - אצלנו תוכל לחייך מחדש!

טיפול שיניים ביום אחד הוא כבר לא נחלתם של אח”מים, ידוענים ועשירים. גם את יכולה להיכנס למרפאה בבוקר, ולהתעורר עם שיניים חדשות לחלוטין, אחרי כמה שעות של שינה נעימה על כיסא הטיפולים. גם אתה יכול להרשות לעצמך לחייך חיוך חדש, יפה, בריא וצעיר – תוך יום טיפול אחד בלבד. 

ד״ר יצחק אידלמן הוא רופא שיניים בעל יותר מ-30 שנות ניסיון, העוסק בהשתלות שיניים מורכבות ומבצע את כל סוגי השיקום על-גבי שתלים. במרפאת השיניים של ד”ר אידלמן, הממוקמת במרכז תל אביב, תוכלו לקבל את טיפול השיניים הטוב והמתאים לכם ביותר – מבחינה בריאותית, אסתטית וכלכלית.

השתלת שיניים - ד"ר יצחק אידלמן

בשאלון זה, תוכל בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמתך
להשתלת שיניים ביום אחד

היי, אני דנה 🙂

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול 
אני זקוקה למספר פרטים…

מקצועיות

ניסיון רב-שנים ומוניטין מוכח בתחום כירורגיית הפה, השתלות השיניים ושיקום הפה. אנו מקנים חשיבות גבוהה לתוצאות אסתטיות ותפקודיות מרשימות. במרפאתנו נעשה שימוש בחומרים איכותיים, בשיטות טיפול חדשניות ובמכשור מתקדם.

חדשנות

אנו מקפידים להיות חדשנים ומעודכנים. במרפאתנו תמצאו מכשור מתקדם, אמצעי אבחון וטיפול דיגיטליים חדישים, ואף טכנולוגיות חדשניות שיהפכו את טיפולי השיניים שלכם לקלים ויעילים יותר.

איכות השירות

כל מטופל הנכנס למרפאת ד”ר אידלמן זוכה ליחס אישי וחם, ואנו משתדלים להבין כל צורך ובקשה וליישם אותם. השקט הנפשי שלך חשוב לנו! בסיום טיפול השיניים, אנו מעניקים תעודת אחריות על הכתרים והשתלים המבוצעים במרפאתנו.

לייעוץ והכוונה אישית מד"ר אידלמן התקשרו:

או השאירו פרטים

ד״ר יצחק אידלמן - מרפאת שיניים

רופא שיניים בתל אביב

“כמי שעוסק באופן יומיומי בבריאות ובאסתטיקה של הפה והשיניים, אני מודע הן לחשיבות ולרגישות של נושא זה עבור מטופליי והן לחששות הטבעיים המלווים אותם לפני טיפול שיניים,” אומר ד”ר יצחק אידלמן, המנהל הרפואי של המרפאה. “זו הסיבה שאני תמיד ניגש לטיפול באנושיות וברגישות, מקדיש יחס אישי לכל מטופל תוך שקיפות מלאה ודאגה תמידית לבריאותו. מטופליי מהווים עבורי משפחה אחת גדולה וזו הסיבה לקשר החזק והאישי בינינו לאורך כל התהליך וגם לאחר השלמתו.”

תמונות לפני ואחרי

התמונות באתר זה נועדו להפצת ידע והסברה רפואית בלבד

פרטי התקשרות