יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות

שקוף שזה יפה

לייעוץ והכוונה אישית מד"ר אידלמן התקשרו

או השאירו פרטים

יישור שיניים שקוף (Invisalign - אינויזליין)

בשנים האחרונות, ככל שגוברת המודעות לאסתטיקה דנטלית וככל שפתרונות יישור השיניים התקדמו והפכו לנגישים יותר, גם מבוגרים מבצעים יישור שיניים ונהנים מחיוך יפה.

אחד מהפתרונות החשובים והחדשניים בתחום האורתודונטיה הוא יישור השיניים השקוף, הנקרא גם פתרון הקשתיות השקופות בעזרת פלטה שקופה ליישור שיניים.

הוא מאפשר לאנשים מבוגרים, אנשי עסקים מצליחים, שחקנים ואנשים אשר המראה החיצוני חשוב להם, לבצע טיפול אורתודונטי מבלי להתקין את הקוביות והסמכים הפוגמים במראה החיצוני ובדיבור.

מי צריך יישור שיניים?

כל אחד רוצה חיוך מושלם.
החשיבות הגבוהה המוקנית כיום ליופי והאסתטיקה תורמת לכך שמטופלים רבים לא מתפשרים, ומעוניינים לבצע יישור שיניים בכל גיל. עם זאת חשוב לדעת כי יישור שיניים הוא יותר מגחמה לחיוך יפה. ישנה חשיבות רפואית לסגר נכון ויציב של השיניים; זהו תנאי לתפקוד תקין של מערכת הלעיסה, וכן לבריאות השיניים, החניכיים ומפרקי הלסת.
שיניים לא ישרות וסגר לא תקין עלולים לגרום לבעיות עתידיות שיתבטאו בכאבים במפרק הלסת, בעיות חניכיים ונגעי עששת עקב קושי בניקוי, ושחיקה מוגברת של השיניים עקב עומס לא שווה המופעל עליהן.
בנוסף, יישור שיניים נדרש לעיתים גם כטיפול תומך בטיפול שיניים משקם או טיפול חניכיים.

באיזה גיל להתחיל אפשר?​

חשוב לבצע את האבחון האורתודונטי הראשוני בגיל צעיר, על-מנת לטפל בבעיות הצפיפות והיישור בזמן שהלסת עדיין צומחת. 

יחד עם זאת, הטיפולים האורתודונטיים כיום כוללים מגוון רחב של פתרונות המאפשרים לכל אחד, בכל גיל, לבצע טיפול אורתודונטי בהצלחה.

יישור שיניים לא נועד רק לצורך אסתטיקה וישנו קשר ברור בין שיניים ישרות לבין תפקוד תקין של השיניים והלסת.

גשר שקוף לשיניים - ד"ר יצחק אידלמן

בשאלון זה, תוכל בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמתך
להשתלת שיניים ביום אחד

היי, אני דנה 🙂

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול 
אני זקוקה למספר פרטים…

מקצועיות

ניסיון רב-שנים ומוניטין מוכח בתחום כירורגיית הפה, השתלות השיניים ושיקום הפה. אנו מקנים חשיבות גבוהה לתוצאות אסתטיות ותפקודיות מרשימות. במרפאתנו נעשה שימוש בחומרים איכותיים, בשיטות טיפול חדשניות ובמכשור מתקדם.

חדשנות

אנו מקפידים להיות חדשנים ומעודכנים. במרפאתנו תמצאו מכשור מתקדם, אמצעי אבחון וטיפול דיגיטליים חדישים, ואף טכנולוגיות חדשניות שיהפכו את טיפולי השיניים שלכם לקלים ויעילים יותר.

איכות השירות

כל מטופל הנכנס למרפאת ד”ר אידלמן זוכה ליחס אישי וחם, ואנו משתדלים להבין כל צורך ובקשה וליישם אותם. השקט הנפשי שלך חשוב לנו! בסיום טיפול השיניים, אנו מעניקים תעודת אחריות על הכתרים והשתלים המבוצעים במרפאתנו.

לייעוץ והכוונה אישית מד"ר אידלמן התקשרו

או השאירו פרטים

ד״ר יצחק אידלמן - מרפאת שיניים

רופא שיניים תל אביב

“כמי שעוסק באופן יומיומי בבריאות ובאסתטיקה של הפה והשיניים, אני מודע הן לחשיבות ולרגישות של נושא זה עבור מטופליי והן לחששות הטבעיים המלווים אותם לפני טיפול שיניים,” אומר ד”ר יצחק אידלמן, המנהל הרפואי של המרפאה. “זו הסיבה שאני תמיד ניגש לטיפול באנושיות וברגישות, מקדיש יחס אישי לכל מטופל תוך שקיפות מלאה ודאגה תמידית לבריאותו. מטופליי מהווים עבורי משפחה אחת גדולה וזו הסיבה לקשר החזק והאישי בינינו לאורך כל התהליך וגם לאחר השלמתו.”

תמונות לפני ואחרי

התמונות באתר זה נועדו להפצת ידע והסברה רפואית בלבד

פרטי התקשרות