חוות דעת פסיכוגריאטרית
100% הצלחה במתן חוות דעת רפואית לבתי המשפט
ד"ר מדלן פלדשטיין

077-9972992

42cedc11-99ef-42e6-b431-8536a82e50db

ד"ר מדלן פלדשטיין

מומחית לרפואה פנימית, גריאטריה ופסיכוגריאטריה
רופא מומחית מטעם בית המשפט בפלילים ונזיקין, למעלה מ-150 תיקים בשנה.
פוסקת בועדות עליונות של ביטוח לאומי

100% הצלחה במתן חוות דעת בבתי משפט

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר (מעל גיל 18) המבין את משמעותו של יפוי הכוח ותוצאותיו, לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו, למשל עקב מחלת זיקנה (כמו דמנציה), מוגבלות נפשית וכיו"ב, על מנת שיפויי הכח המתמשך יהיה קביל רצוי לצרף אליו חוות דעת רופא מומחה המעידה על כשירותו של הבגיר בעת עריכת ייפוי הכוח.

חוות דעת פסיכוגריאטרית

מסמך משפטי ועדות רפואית של רופא מומחה, בנוגע למצבו הנפשי והגופני של אדם, יכולותיו וצרכיו. חוות דעת פסיכוגריאטרית נדרשת בערכאות המשפטיות כדי לתת תוקף לצוואה ולצורך מימוש זכויות כספיות ורפואיות שונות. כמו כן נדרשת חוות דעת פסיכוגריאטרית לצורך מינוי אפוטרופוס, הוכחת מצב סיעודי, הזדקקות לטיפול פסיכיאטרי או נפשי ולהערכת מסוכנות.

התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה מוגשת לאחר שזוכה על פי הצוואה הגיש את הבקשה לקיום לרשם לענייני ירושה. ממועד פרסום הבקשה בעיתון וברשומות – עומדים לרשות המתנגד ארבע עשר יום כדי להגיש את כתב ההתנגדות לצו קיום הצוואה. אי כשרות משפטית הוא בין הנימוקים השכיחים ביותר בהתנגדות לקיום צוואה. המתנגד מנסה להראות לבית המשפט כי המצווה לא היה מודע למשמעות מעשיו ולכן יש לפסול את הצוואה. לשם כך יש צורך בחוות דעת רפואית.

חוות דעת רפואית לירושה

חוות דעת רפואית לירושה נדרשת על מנת להוכיח שהאדם אכן כשיר מבחינה נפשית להבין את מעשיו ושתוכן הצוואה שלו מביא לידי ביטוי את הבקשות והרצונות האמיתיים שלו. הדרך הטובה היותר למנוע מצב של פסילת צוואה עקב אי כשירות משפטית של המצווה הוא באמצעות חוות דעת רפואית.

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי

חוות דעת רפואית נדרשת לצורך מימוש זכויותיו החוקיות של אדם מול המוסד לביטוח לאומי, וזאת במקרים של תאונת עבודה, תביעה לקצבת נכות, או אובדן כושר עבודה (חלקי או מלא).

חוות דעת מינוי אפוטרופוס

חוות דעת לאפוטרופסות נערכת כאשר נמצא שאדם אינו כשיר להחליט לעניינים רפואיים (אינו יכול להביע הסכמה להליכים רפואיים) או שאינו כשיר לפעול מטעמים כלשהם לגבי רכושו.

 השאירו פרטים או חייגו עכשיו: 
 077-997-2992

100% אחוזי הצלחה במתן חוות דעת בבתי המשפט

לקוחות ממליצים

מר' רפאל כהן דבורים
מר' רפאל כהן דבורים
קרא עוד
לצוות הרפואי יש לב ענק עם נתינה גדולה וסיוע בלתי נדלה ברמת הבקיאות בפניות אליהם ובהגשת חוות הדעת. ממליץ עליהם בחום
עו"ד ירדנה בר שלום
עו"ד ירדנה בר שלום
קרא עוד
אני ממליצה בחום לקבל חוות דעת ללקוחות ועורכי דין מד"ר מדלן פלדשטיין , קיבלתי ממנה שירות מצוין
הקודם
הבא