השתלת שיניים ושיקום בטכנולוגיה מתקדמת

ד"ר גבריאלוב, מרפאת שיניים לכל המשפחה

team-01

היי, אני ד”ר יעקב גבריאלוב 🙂 
ואני מומחה להשתלת שיניים. כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול החדשני

אני זקוק למספר פרטים

צפו: טלי מץ בביקור במרפאה

סיגי, מטופלת שעברה השתלות ושיקום הפה, מספרת: “המון שנים דחיתי את הטיפול, היה לי ממש קשה , לעולם לא אהבתי רופאי שיניים עד שהגעתי למרפאתו של ד”ר גבריאלוב, משהו ביחס ובאווירה נתן לי ביטחון להתחיל ולסיים עם זה, מאז איכות החיים שלי השתפרה”.

השתלות שיניים ביום אחד

השיטה הקלאסית היא ארוכה מאוד ועד אז השתל לא יהיה פעיל, ולכן בדיוק בשביל זה פותחה השיטה של השתלת שיניים ביום אחד! השתלת שיניים ביום אחד (נקראת גם “העמסה מידית”) היא שיטה בה כל תהליך החדרת השתל נעשה בטיפול אחד בלבד.

מי צריך השתלות שיניים?

כמו שכבר צוין, השתלות השיניים נועדו לטפל בשיניים שנפגעו משלל מצבים:
תהליך השתלות השיניים בטוח מאוד וכבר בוצע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. ואפילו בגיל מבוגר ניתן ליהנות מהשתלות שיניים.

השתלת All on 4

השיטה הקלאסית היא ארוכה מאוד ועד אז השתל לא יהיה פעיל, ולכן בדיוק בשביל זה פותחה השיטה של השתלת שיניים ביום אחד!

השתלת שיניים ביום אחד (נקראת גם “העמסה מידית”) היא שיטה בה כל תהליך החדרת השתל נעשה בטיפול אחד בלבד. 

בתחילת התהליך נעקרת השן או השיניים במידת הצורך, רופא השיניים מחדיר את השתל המתכתי ומלביש עליו את הכתר. בסיומו המטופל יוצא מהמרפאה עם שן או סט שיניים מלאכותיים.

על מנת שיהיה ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, נפח העצם של הלסת צריכה להיות משמעותית ותקינה. כמו כן, על הרופא השיניים לוודא שסגר הפה הינו מאוזן ושאין גורמי סיכון כמו עישון וסכרת.

מאז ומתמיד בני אדם התמודדו עם תופעה של אובדן שיניים. חבלות, זיהומים, ציסטות וטיפולים אחרים שכשלו, הובילו לעקירתם של שיניים רבות והרכבה של שיניים תותבות. לפני מספר עשורים התפתח הטיפול של השתלות השיניים. השתלת שיניים הינה פעולה כירורגית אותה מבצע רופא השיניים. בתהליך זה, עוקרים שן נגועה או הרוסה, ומשתילים בורג טיטניום. בורג זה מהווה תחליף לשורש השן, עליו ניתן להתקין שן מלאכותית או סט שיניים מלא.

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

© 2022 All rights reserved