ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית

יתרונות טיפולי כלי דם במדיקה:

MEDICA היא רשת מרכזים רפואיים בפריסה ארצית, המציבה סטנדרט חדש בעולם הרפואה ומעניקה חוויה אחרת לרופאיה ולמטופליה. אנו מאמינים שכדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר יש לשלב שלושה מרכיבים – מקצועיות, שירות וטכנולוגיה פורצת דרך. בהתאם לדרך זו, בכל אחד מהסניפים שלנו – המרכז הרפואי Medica RMC עפולה, ביה”ח Medica אלישע חיפה והמרכז הרפואי Medica תל אביב, תמצאו את הרופאים והצוותים הרפואיים הטובים ביותר, כשלכל אחד מהמרכזים ייחודיות משלו.

מלבד מיקומו האטרקטיבי, במרכז הרפואי Medica תל אביב תמצאו רופאים מובילים, תשעה חדרי ניתוח חדישים אשר מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ומרכזי מצוינות כגון מרכז המומחים לרפואה דחופה של היד. זאת, לצד שביעות רצון גבוהה ובקרת איכות מחמירה בכל הנוגע למניעת זיהומים ובטיחות המטופל.
אין זה משנה במה תבחרו, חדר אשפוז פרטי או זוגי, ב- Medica תל אביב אתם במרכז! והסטנדרט הרפואי שמוענק לכם הוא ברמת VIP ומלונאות גבוהה, במטרה להפוך את ההליך לנוח ביותר עבורכם.

אנו מאמינים כי גם תושבי הצפון הרחוק זכאים לטיפול הטוב ביותר! 
בבית החולים Medica אלישע שבחיפה תמצאו את מיטב הרופאים, תורים בזמינות גבוהה ומצוינות רפואית. בביה”ח יחידות ומכונים רבים המאפשרים לשפר את איכות החיים של כל מטופל הנכנס בשעריו. בין המכונים והיחידות השונות תוכלו למצוא את מכון ה- IVF(הפריה חוץ גופית), המכון לבריאות השד, מכון הדימות, מכון הגסטרו מרפאות האורתופדיה והספורט אלישע active. לבית החולים קיימים הסדרים עם הקופות השונות, ביטוחים משלימים וחברות הביטוח.

שמו של המרכז הרפואי RMC Medica בעפולה הפך כבר מזמן לשם נרדף למצוינות רפואית בקרב תושבי הגליל והעמקים, ומגיעים אליו מטופלים מכל רחבי הצפון ואף מעבר לו. המרכז מבצע ניתוחים קטנים ובינוניים במגוון תחומים – עיניים, כירורגיה, א.א.ג, ילדים, אורתופדיה, פלסטיקה ועוד, וטיפולים ייחודיים באזור כמו קטרקט לייזר, העלמת ורידים באמצעות לייזר ואחרים. ב- RMC Medica תמצאו 7 חדרי ניתוח המאובזרים בציוד המתקדם ביותר וחדרי אשפוז מפנקים במיוחד, והוא מאפשר לתושבי האזור ליהנות לא רק ממנתחים מהשורה הראשונה, אלא גם מזמינות תורים, הקפדה יתרה על דיסקרטיות ובטיחות, שירות ויחס אישי ששם את המטופל במקום הראשון!